Siyah Sarımsak Tohumu Var mıdır? | Dente Siyah Sarımsak

Siyah Sarımsak Tohumu Var mıdır?

Siyah Sarımsak Tohumu Var mıdır?

Siyah sarımsak günümüzde oldukça popüler bir gıda haline gelmeye başlamıştır. Özellikle doktorlar siyah sarımsağın faydalarından dolayı hastalarına önermeye ve çoğu kaliteli restoran lezzetinden dolayı siyah sarımsağı menülerinde kullanmaya başlamıştır. Popülerliği giderek artan siyah sarımsak hakkında maalesef gerçeği yansıtmayan bilgiler de karşımıza çıkmaktadır. Siyah sarımsak tohumu var mıdır? Siyah Sarımsak Nedir? sorularına ilk tescilli siyah sarımsak üreticisi firma olarak cevaplayarak sizlere bilgi vereceğiz.

siyah sarımsak tohumu

Siyah sarımsak tohumu yoktur, siyah sarımsak topraktan yetişmez !

Siyah sarımsak doğal ve katkısız bir gıdadır. Siyah Sarımsak topraktan yetişmez, dolayısıyla siyah sarımsak tohumu diye bir kavram yoktur. Siyah sarımsak, normal(beyaz) sarımsağın 60 gün boyunca belirli nem ve ısı koşullarında maillard reaksiyonları geçirmesiyle ve fermentasyonu sonucu oluşur. Hiçbir katkı maddesi kullanılmaz tamamen doğal bir işlemdir. Yapı olarak beyaz olan sarımsak dişleri, maillard reaksiyonu işlemi sonucunda sarımsak siyaha dönüşür. Siyah sarımsak da diğer beyaz sarımsakta olduğu gibi tamamen doğal ve çok kıymetli bir besin kaynağıdır. Siyah sarımsak üretmek ve iş modeli oluşturmak istiyorsanız bizimle iletişime geçerek toptan fiyatlarla siyah sarımsak ürünleri alabilir ve satışını gerçekleştirebilirsiniz.

siyah sarımsak nasıl oluşur

Siyah Sarımsak ve Beyaz Sarımsak Arasında Ne Gibi Farklar Vardır?

  • Siyah Sarımsak, beyaz sarımsak gibi ağızda veya tende koku bırakmaz.
  • Siyah sarımsak, beyaz sarımsağa göre 10 kat daha fazla antioksidan madde içerir.
  • Beyaz sarımsak gibi mide ve sindirim rahatsızlıklarına yol açmaz.
  • Siyah sarımsağın tadı yumuşak, tatlı ve tütsülüdür. Beyaz sarımsak gibi acı ve sert değildir.
  • Siyah sarımsağı diş diş tüketebilir ve yemeklerinize koyabilirsiniz.

Siz de siyah sarımsağı denemek ve sipariş vermek için lütfen tıklayınız.
Eğer siyah sarımsak üzerine bir iş modeli düşünüyorsanız bizimle iletişime geçerek toptan fiyatlarımızdan yararlanabilirsiniz.